Home... Kotłownia Gazowa W Bloku bez bik i krd

Mam pytanie odnośnie głośnej pracy pieca w kotłowni gazowej. Nasze mieszkanie jest na parterze a piec w piwnicach - nie nad naszym mieszkaniem ale niedaleko. Od momentu uruchomienia sezonu grzewczego z kotłowni co 1,5-2 h dochodzi straszne burczenie trwające około 15 min. Najgorzej jest w ńocy gdyż ńie mozna spac. Jaka moze byc przyczyna? Brak wygluszenia kotłowni, drgania przenoszone z pieca na konstrukcje budynku, szum z przewodów spalinowych? Co moge z tym zrobic?

Koszty ogrzewania w bloku gdzie pieć jest na gaz, Dom i mieszkanie - Forum. 52m- kotłownia gazowa- ok 30zł/miesiąc +50 zl strat + 30 zł. Mam pytanie do ludzi mieszkających w blokach gdzie są kotłownie gazowe- jaki jest u Was koszt podgrzania 1 m sześciennego wody???? Czy podobnie jak u. Jun 28, 2011 - Przepisy dotyczące kotłowni gazowej w budynkach wielomieszkaniowych (blokach) wymagają usytuowania jej poza budynkiem. Alior Bank Pożyczka Bez Zaświadczeń na raty Warszawa more. Bank Polski Narodowy dla zadłużonych Warszawa.

Kotłownia Gazowa W Bloku

Zarządca twierdzi ze piec działa poprawnie ale dźwięk jest nie do zniesienia i wkoncu będzie oddziaływał negatywnie na nasze zdrowie. Juz i tak od tego boli o mnie codziennie głowa. Europozyczka 1000 zł Warszawa. Mieszanie w2014 roku odebraliśmy od developera i nie było nic slychac.

Teraz jest nie do wytrzymania. Co moge zrobic? Wzywać developera? Tak naprawdę wszyscy umywają ręce. Prosze o porady i pomoc Dziękuję. Monik85 pisze:Witam.

Mam pytanie odnośnie głośnej pracy pieca w kotłowni gazowej. Nasze mieszkanie jest na parterze a piec w piwnicach - nie nad naszym mieszkaniem ale niedaleko. Od momentu uruchomienia sezonu grzewczego z kotłowni co 1,5-2 h dochodzi straszne burczenie trwające około 15 min. Najgorzej jest w ńocy gdyż ńie mozna spac. Jaka moze byc przyczyna?

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS
© 2018 - home-u.pl