Home... Konto Agricole na dowód
Agricole Konto Oszczędnościowe

Zyskaj na start - 3% z Rachunkiem Oszczędzam Z Kontem dla Ciebie możesz oszczędzać jeszcze więcej. Czym Się Różni Karta Kredytowa Od Płatniczej na dowód Warszawa more. Otwórz konto osobiste z i skorzystaj z oferty specjalnej „Na start”- 3% na Rachunku Oszczędzam w złotówkach z kwartalną kapitalizacją odsetek. Koszt Podłączenia Gazu online Warszawa more.

Oferta specjalna Rachunku Oszczędzam „Na start” obowiązuje przez 4 miesiące od otwarcia konta i dotyczy Klientów, którzy otworzyli nowe konto dla osób fizycznych w Banku w okresie obowiązywania oferty i nie posiadali wcześniej tego typu konta (oferta nie dotyczy Pakietu Depozytowego). Szczegółowe informacje o ofercie „Na start” określone są w kont dla osób fizycznych. 50% premii z CAsaver Chcesz oszczędzać? Możesz to robić codziennie, w prosty sposób podczas zakupów – dzięki usłudze CAsaver.

Za każdym razem, gdy zapłacisz swoją kartą do konta, nawet za drobne zakupy, wybrana przez Ciebie kwota zaokrąglenia trafi z konta osobistego na Twój oprocentowany Rachunek Oszczędzam. Ty decydujesz do jakiej kwoty zaokrąglasz – to proste, jak wrzucanie reszty do skarbonki. W promocji, dodatkowo my dołożymy 50% do zebranej przez Ciebie sumy zaokrągleń – nawet 25 zł premii miesięcznie, przez cały rok. Dzięki temu możesz zyskać nawet 300 zł. Wystarczy, że miesięcznie: na Twoje konto wpłynie min. 1000 zł i zapłacisz łącznie kartą min. Darowizna Między Rodzeństwem Podatek na dowód Warszawa. Credit Agricole Bank Polska S.A.

To już 5 bank w Polsce, który upraszcza swoją ofertę kont osobistych, udostępniając nowe „Konto dla Ciebie”. Dodatkowo, klienci którzy zdecydują się założyć nowe konto lub przejść z poprzedniej oferty uzyskają dostęp do nowych opcji płatności. Z początkiem miesiąca Credit Agricole całkowicie zmienił swoją ofertę. Ze sprzedaży wycofane zostały stare konta, które zastąpiło nowe – Konto dla Ciebie. Bank Pko Sesje bez sprawdzania baz Warszawa here.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS
© 2018 - home-u.pl