Home... Komputer Za 20000 Zł miesięczne

Jeśli szukasz możliwości by złożyć tani komputer zdatny do grania, jednocześnie korzystając z nowych podzespołów: dobrze trafiłeś. Poniższy tekst pomoże złożyć komputer do gier kosztujący nie więcej niż 3000 złotych. Dziedziczenie Mieszkań Komunalnych na konto. Być może pamiętasz nasz artykuł o składaniu nieco tańszej maszyny.

To cenne źródło informacji jeśli chcesz złożyć komputer do gier dysponując jednocześnie bardzo ograniczonym budżetem. Tym razem jednak mamy do dyspozycji wyraźnie większy budżet. Trzy tysiące złotych to często bariera końcowa przy składaniu komputera w Polsce.

️ Części: ⬅️ Zestaw komputerowy za 2000 zł w roku 2018. Czy to w ogóle ma sens? Czy desktop za 2k poradzi sobie z grami?

Komputer Za 20000 Zł

I chociaż można więcej wydać na samą kartę graficzną, to kiedy chodzi o granie w rozdzielczości Full HD nie ma takiej konieczności. Już wyniki wygenerowane przez maszynę za 2000 zł pozwalają przypuszczać, że będzie przynajmniej dobrze. Zmieścić się w budżecie 3000 zł budując komputer, który będzie nie tylko szybki w grach, ale też w codziennych zadaniach.

Gry pozostają jednak priorytetem. Procesor, czyli jaki CPU do komputera za 3000 zł? Chociaż rewelacyjny cenowo Pentium G4560 pozwolił na budowę świetnej taniej maszyny do grania, to tu budżet nie trzyma już nas tak silnie. Mając dodatkowy tysiąc złotych możemy pozwolić sobie na wyraźnie silniejszy, ale też droższy CPU. Wybór mamy dość szeroki. Ze względu na postępującą obsługę wielowątkowości w grach powinniśmy kierować się w stronę jednostek czterordzeniowych.

Chwilówki W Domu Klienta bez sprawdzania baz Warszawa there. Ponieważ szukamy komputera do gier, naszym wyborem powinien być któryś z procesorów z linii Core i5. Dlaczego nie świeżutkie AMD Ryzen? Ponieważ na chwilę obecną pełen pazur pokazują one w zadaniach bardzo silnie związanych z wydajnością wielowątkową, ale przegrywają z “niebieską” konkurencją w zadaniach jednowątkowych. Sprawia to, że chociaż świetnie sprawdzają się np.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS
© 2018 - home-u.pl