Home... Komornik Zajął Konto Bankowe 2000 zł Warszawa
Komornik Zajął Konto Bankowe

Od 2 miesięcy ktoś ściąga mi z wypłaty pieniądze (bezpośrednio od pracodawcy) myślałam, że to ten sam komornik, który siedzi również na koncie bankowym i tu pojawia się problem, ponieważ środki zwolnione z zajęcia to 223 zł a nie tak jak zwykle wyświetlało na koncie 1575zl. Boję się że nie opłacę rachunków za mieszkanie i inne rzeczy. Pracuje ma umowę o pracę. Proszę o pomoc. Jeśli pieniądze ściągane są bezpośrednio od pracodawcy, to na pewno jest to komornik i zapewne masz gdzieś długi o których nie wiesz?

Feb 4, 2016 - Często padają więc pytania od naszych czytelników, co zrobić gdy równocześnie komornik zajął wynagrodzenie oraz rachunek bankowy. Ile Trwa Przerejestrowanie Auta pierwsza.

Wydaje mi się, że doszło do i jeden komornik zajmuje Ci pensję, a drugi komornik zajął rachunek bankowy. Przede wszystkim, musisz udać się do banku, aby dokładnie namierzyć dane komornika, który zajął Twoją pensję.

Pracownik banku powinien udzielić Ci takich informacji, poproś nie tylko o dane komornika, ale i o sygnaturę akt, która jest podstawą do wszczęcia przeciwko Tobie egzekucji komorniczej. Konto Wn Ma dla bezrobotnych. Mając sygnaturę akt, możesz zadzwonić do sądu rejonowego i posługując się nią, dopytać dokładnie, czego dotyczy to zadłużenie na rzecz którego komornik ściąga z Ciebie pieniądze. Dwóch komorników – jeden problem Czyli jak rozumiem, dotychczas jeden komornik zajmował Ci jedynie konto bankowe, gdzie co miesiąc po potrąceniu miałaś do dyspozycji kwotę wolną od zajęcia z rachunku bankowego, która jak wiadomo wynosi 1575 zł. [75% minimalnej krajowej brutto].

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS
© 2018 - home-u.pl