Home... Kiedy Bik Aktualizuje Dane dla zadłużonych
Kiedy Bik Aktualizuje Dane

Chwilówka Bez Baz bez baz dla bezrobotnych on this page. Witam, nie wiem czy dobrze dopasowałam temat do kategorii. Mój problem wygląda następująco. Na początku stycznia chcieliśmy wziąć z narzeczonym kredyt gotówkowy w wysokości 10tys zł. Niestety nasz wniosek odrzucono, z powodu widniejącego wpisu do BIK. Byliśmy zaskoczeni bo nie.

Dobra historia kredytowa to skarb. Jeśli jej nie mamy w ogóle, banki będą nas traktować ostrożnie, bo nie wiedzą, jak idzie nam spłata zobowiązań. Jeśli natomiast nasza historia jest zła, to znaczy spłacaliśmy już pożyczkę i mieliśmy z tym problem, większość banków odmówi kredytu w zasadzie od razu. Tylko w dwóch bankach na kredyt mamy nadal szansę, ale na znacznie gorszych warunkach niż osoby terminowo regulujące swoje zobowiązania - wskazują dane Home Broker.

Nieterminowi kredytobiorcy, jeśli w ogóle dostaną kredyt, to będzie on oprocentowany wyżej niż wynosi standardowe oprocentowanie. Marża może być podniesiona na przykład o 1,5 pkt. W przypadku kredytu mieszkaniowego taka podwyżka przekłada się na ratę wyższą o kilkaset złotych. Cykl Koniukturalny 1500 zł Warszawa there. W związku z tym zła historia kredytowa może nas kosztować kilka tysięcy złotych rocznie - o ile nie zadbamy o to, żeby informacje na nasz temat w bankowych bazach danych pokazywały tylko pozytywną historię.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS
© 2018 - home-u.pl