Home... Jednolity Pakiet Kontrolny dla zadłużonych Warszawa
Jednolity Pakiet Kontrolny

Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie zgody udzielonej przed jej cofnięciem.

Jednolity Plik Kontrolny pozwoli skrócić czas kontroli. Pozwoli też szybciej wychwycić nieprawidłowości, np. Przestępstwa karuzelowe oraz przerzucanie dochodów do rajów podatkowych. Ministerstwo Finansów przedstawiło w środę zasady funkcjonowania nowego Jednolitego Pliku Kontrolnego. Chwilówka Na Raty Online bez big zadłużonych.

Zgoda jest niezależna od czasu, w jakim Państwo korzystają z usług, obowiązuje do jej odwołania. Udzielenie zgód oznacza możliwość otrzymywania dostosowanych do Państwa potrzeb informacji marketingowych i ofert dotyczących produktów i świadczonych usług od spółek z Grupy INFOR i podmiotów trzecich na podany adres e-mail lub numer telefonu, jak również uprawnia do kontaktów telefonicznych. Jednolity Plik Kontrolny na potrzeby VAT (JPK_VAT) to zestaw informacji o zakupach i sprzedaży, który wynika z ewidencji VAT za dany okres.

Dane do utworzenia JPK_VAT są pobierane bezpośrednio z systemów finansowo-księgowych przedsiębiorstwa. Od rozliczenia za styczeń 2018 r. Każdy podatnik VAT czynny będzie wysyłał swoją ewidencję sprzedaży w formacie JPK_VAT do Ministerstwa Finansów. Ewidencja VAT będzie obowiązkowo prowadzona w formie elektronicznej. Publikacja przedstawia krok po kroku: • jak wysyłać JPK, korzystając z oprogramowania Ministerstwa Finansów, • jak prowadzić ewidencję VAT według ogłoszonej już struktury JPK_VAT na rok 2018, • kiedy korekta rozliczeń VAT powoduje obowiązek korekty wysłanego JPK_VAT.

W książce opisano, jakie zmiany w strukturze JPK oraz zasadach wysyłki na rok 2018 wprowadziło Ministerstwo Finansów. Publikacja zawiera również odpowiedzi na pytania oraz wyciąg z aktów prawnych dotyczących JPK_VAT. Jest to praktyczny poradnik dla podatników VAT – zwłaszcza tych, którzy od 1 stycznia 2018 r. Zostali objęci obowiązkiem przesyłania JPK_VAT. Alegrosz 1500 zł Warszawa. Przygotowano go przede wszystkim dla księgowych, osób odpowiedzialnych za rozliczenie VAT w firmie oraz przedsiębiorców. Jednolity Plik Kontrolny na potrzeby VAT (JPK_VAT) to zestaw informacji o zakupach i sprzedaży, który wynika z ewidencji VAT za dany okres. Dane do utworzenia JPK_VAT są pobierane bezpośrednio z systemów finansowo-księgowych przedsiębiorstwa.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS
© 2018 - home-u.pl