Home... Jak Zarejestrować Auto Z Zagranicy bez bik i krd Warszawa

Choć już mniej niż jeszcze kilka lat temu, sprowadzenie samochodu z zagranicy nadal się opłaca. Biuro Informacji Gospodarczej Kontakt 5000 zł. Darmowe Konto Bankowe Ranking miesięczne Warszawa. Najczęstszym kierunkiem są oczywiście Niemcy, ale też i Belgia, Holandia, Skandynawia.

Jak Zarejestrować Auto Z Zagranicy

Rejestracja samochodu z Niemiec krok po kroku. 2490 Bank 2000 zł Warszawa. Pomagamy załatwić wszystkie formalności. Dowiedz się więcej!

Niedługo pewnie i Wielka Brytania stanie się celem (przypominamy: w naszym kraju całkiem niedawno został dopuszczony ruch pojazdów z kierownicą po prawej stronie). Dlaczego turystyka samochodowa jest tak popularna? Ano dlatego, że w Polsce często znalezienie auta w dobrym stanie i w dodatku z wiarygodnym przebiegiem jest rzeczą wymagającą szczęścia i samozaparcia. Tak więc - jedziemy do Niemiec! Na pewno pomoże nam znajomość niemieckiego - warto wziąć ze sobą kogoś, kto mówi w tym języku (a już gdyby była to osoba faktycznie znająca się na sprawdzaniu samochodów - a już zwłaszcza na modelu, którym jesteśmy zainteresowani - byłoby rewelacyjnie!).

Bez problemu takie auto mogą sprawdzić również eksperci z - granice są dla nich otwarte! Wystarczy jedynie wybrać takiego, który oferuje sprawdzenie pojazdu w okręgu, gdzie stoi upatrzone przez nas auto. Znaleźliśmy samochód. Wszystko wygląda w porządku. Po pierwsze - spisanie umowy kupna - sprzedaży (najlepiej gdyby była to umowa dwujęzyczna - wtedy odpadnie nam koszt jej tłumaczenia), a jeżeli samochód sprzedaje firma wtedy powinniśmy otrzymać fakturę. Po drugie - musimy otrzymać dowód rejestracji i kartę pojazdu - czyli tzw.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS
© 2018 - home-u.pl