Home... Hapi Pożyczki Reklama od ręki Warszawa

W ciągu 2 miesięcy Provident uruchomi w Polsce nową markę pożyczek online: hapipożyczki. Nie będą to jednak klasyczne pożyczki chwilówki. Nowi Klienci będą mogli otrzymać pożyczkę w kwocie od 3 000 zł do 7 500 zł, na okres od 3 do 12 miesięcy. Osoby, które wcześniej spłaciły już przynajmniej jedną pożyczkę otrzymają znacznie więcej: pożyczkę do 15 000 zł, z ratami rozłożonymi nawet na 3 lata. To kwoty znacznie większe od tych dostępnych w ramach tzw.

Alior Bank Płatność Telefonem 1500 zł. Pożyczek chwilówek. A przede wszystkim spłata pożyczki nastąpi w ciągu kilku, kilkunastu miesięcy. Proces otrzymania pożyczki w hapipożyczki będzie bardzo prosty. Klient wchodzi na stronę internetową, wybiera kwotę pożyczki, ilość rat i wysyła wniosek online, który następnie podlega weryfikacji. W przypadku pozytywnej decyzji pożyczkowej, pożyczkobiorca otrzyma 7 dni na zapoznanie się z treścią umowy.

Ing Przelewy Godziny bez weryfikacji. Jak Obliczyć Koszty Zmienne 1000 zł Warszawa. Kreacja: Jan Kleyff i Rafał Mazur Supervisor: Wika Mockałło Producent: Kasia Bartenowska Animacja.

Pieniądze będą przelewany na wskazany przez Klienta rachunek bankowy. International Personal Finance (właściciel Providenta) widzi w Polsce przestrzeń do działania. Na naszym rynku istnieje bowiem wiele firm udzielających pożyczek przez Internet. Badania pokazały, że Klienci zgłaszają zapotrzebowanie na produkt finansowy dostępny online, ale niekoniecznie na krótkie terminy i niskie kwoty, jak w przypadku pożyczek chwilówek. Polska to pierwszy kraj, w którym Provident uruchomi pożyczki przez Internet. Jeśli Hapi Pożyczki przyjmą się pomyślnie, przewiduje się wprowadzanie analogicznej oferty w pozostałych krajach.

Hapi Pożyczki Reklama
  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS
© 2018 - home-u.pl