Home... Czy Bank Informuje Urząd Skarbowy O Przelewach bez przelewu
Czy Bank Informuje Urząd Skarbowy O Przelewach

Ilość wypowiedzi w tym wątku: 10 • 1. Data: 2003-04-25 08:29:15 Temat: Czy Banki same informuja US o. Od: 'MarekB' Witam Mam pytanie dotyczące informowania Urzedu Skarbowego przez Banki o wplywie na konto duzej kwoty pieniedzy. Szukalem na google.com w archiwum grupy znalazlem taki post ale w nim nie bylo zadnej konkretnej odpowiedzi. Chciałbym zapytac: 1.Czy bank sam z siebie informuje urzad skarbowy o wplywie duzej kwoty na rachunek?

Czy jest ryzyko że przy dużym przelewie bank poinformuje o nim urząd skarbowy? Jeśli tak to ile taki przelew musiałby wynosić żeby pracownicy banku i urzędnicy się nim zainteresowali? Bank musi zawiadoamiać urząd skarbowy,o każdym założonym i zlikwidowanym rachunku bankowym przedsiębiorcy. W związku z nowelizacją ordynacji podatkowej od 1 stycznia br. Jak Zaoszczędzić Na Prądzie na dowód Warszawa on this page. Urzędy skarbowe będą wiedziały o wszystkich założonych i zlikwidowanych rachunkach bankowych. Mar 3, 2016 - jaka jest górna granica wysokości niezidentyfikowanych przelewów. Bankowe, którymi jeszcze nie zaczyna się interesować bank i urząd skarbowy? @papciu: powyżej pewnej kwoty bank informuje US i mogą się bliżej.

Jezeli tak to od jakiej kwoty? Jezeli informuje to czy gdy kwota pojawia sie na rachunku na maxymalnie 48 godzin po czym nastepuje przelew na inne konto w innym banku takze przekazuje to do US? Jak wybrnac z takiej sytuacji gdy np mam zamiar wplacic 80tys zł na konto, i nie chce by to odnotowal US pzdr. Data: 2003-04-25 08:55:00 Temat: Re: Czy Banki same informuja US o. Od: Bartol Partol Użytkownik MarekB napisał: >>Mam pytanie dotyczące informowania Urzedu Skarbowego przez Banki o >Chwilówka Bez Bik I Krd 2000 zł there. wplywie na konto duzej kwoty pieniedzy. Ekstraportfel na konto.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS
© 2018 - home-u.pl