Home... Blog O Inwestowaniu Na Giełdzie bez przelewu Warszawa

Księgarnia profesjonalnego inwestora giełdowego. Analiza techniczna, analiza fundamentalna, psychologia inwestowania, zarządzanie ryzykiem i wiele innych. Co Na Prezent Na Komunie Dla Dziewczynki na konto. Ile Kosztuje Wynajem Kampera bez przelewu.

Blog O Inwestowaniu Na Giełdzie

Każda transakcja, każde złożone zlecenie czegoś uczy. Zwłaszcza te stratne zlecenia dają najwięcej. Popełnienie błędu nie jest krokiem wstecz, jest krokiem do przodu. Za każdym razem gdy coś nie wychodzi uczysz się czegoś lub utrwalasz zdobytą wiedzę. Pomijam oczywiście osoby, które nie wyciągają wniosków ze swoich błędów.

Słyszałem kiedyś określenie, że definicją szaleństwa jest robienie ciągle tych samych rzeczy i oczekując różnych rezultatów. Trudno mi się nie zgodzić z tym stwierdzeniem. Każdy kto przeczytał powyższy akapit na pewno pomyślał: ja taki przecież nie jestem! Ale czy na pewno? Getin Bank Kredyt Opinie bez bik here. Umysł człowieka jest bardzo skomplikowanym mechanizmem.

Jest tak skomplikowany, że aż musi upraszczać rzeczywistość, żeby się nie przegrzać. Także trudno jest nam nie popełniać tych samych błędów, z tego powodu, że po prostu ich nie pamiętamy. Mamy przebłyski: 'coś takiego miało już miejsce', ale często dochodzimy do takich wniosków dopiero gdy dana sytuacja wydarzyła się ponownie. Dlatego tak ważne jest archiwizowanie oraz opisywanie każdego zlecenia które było błędne. Wiem, takie rzeczy można przeczytać na każdym blogu, książce czy artykule.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS
© 2018 - home-u.pl