Home... Bank W Ramach Promocji Wiosennej bez sprawdzania baz Warszawa

Bz Wbk Kredyt Bez Zaświadczeń 1500 zł Warszawa. W ramach wiosennej promocji kredytów mieszkaniowych, PKO Bank Polski zaoferował klientom bardzo atrakcyjne warunki kredytowania potrzeb mieszkaniowych: Najszybsza na rynku wstępna decyzja kredytowa - w 24 godziny. Klient może uzyskać bardzo szybką decyzję o możliwości wzięcia kredytu mieszkaniowego na podstawie. W ramach akcji dostępne będą także zniżki na kosmetyki, biżuterię, akcesoria wnętrzarskie, artykuły dla dzieci, zabiegi w salonach fryzjerskich i spa, wizyty w restauracjach, zakupy w butikach online i wiele innych.

Co To Jest Saldo pierwsza. Kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, kredyty gotówkowe – wszystkie wiodące produkty Santander Consumer Bank zostają objęte promocją. Kredyt hipoteczny W promocji TANI ROK od 1 marca 2006 r. Obniżone zostaje oprocentowanie kredytów złotówkowych w pierwszym roku kredytowania. Niezależnie od wysokości wpłaty własnej wynosi ono WIBOR 6M + 0,25% (4,36% – stan na 1 marca 2006 r.). W kolejnych latach kredytowania oprocentowanie jest zgodne ze standardowym i wynosi od WIBOR 6M + 0,6% do WIBOR 6M + 1,4% (4,71-5,51%, w zależności od wysokości wpłaty własnej). W pierwszym roku klient oszczędza zatem nawet do 1,15% marży kredytowej porównując ze standardowym oprocentowaniem. Promocją objęte są kredyty złotówkowe, których kwota wynosi powyżej 80 tys zł.

Bank W Ramach Promocji Wiosennej Podniósł

Jest to zdecydowana większość zaciąganych w Santander Consumer Banku kredytów hipotecznych (średnia wartość kredytu w 2005 r. Wyniosła 95 tys. Promocję można łączyć z korzystaniem z procedury uproszczonej, która przysługuje klientom przy 30 proc.

Wpłacie własnej w podniesionej ostatnio kwocie kredytu w wysokości do 300 tys zł. W ramach programu TANI ROK o 0,5% obniżona zostaje również prowizja i wynosi 1 proc. Promocja będzie obowiązywała do 31 maja 2006 r. W ramach promocji na spłatę już posiadanego kredytu hipotecznego Santander Consumer Bank nie pobiera żadnej prowizji. Dodatkowo kredytobiorcy chcący przenieść spłatę swojego kredytu hipotecznego do Santander Consumer Banku nie muszą przedstawiać wyceny nieruchomości, mogą skredytować koszty sądowe, bez limitu kwoty kredytu korzystają z uproszczonej procedury, czyli nie okazują zaświadczeń o zarobkach lub dokumentacji dochodów. Kredyt hipoteczny Santander Consumer Banku może służyć realizacji różnorodnych celów kredytowych, takich jak: finansowanie zakupu domu, mieszkania, działki, garażu czy lokalu użytkowego, a także remontu, budowy lub przebudowy tych nieruchomości, bądź spłaty kredytu w innym banku.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS
© 2018 - home-u.pl