Home... Alior Bank Złote Tarasy miesięczne

Dzięki promocji MasterCard w grudniowe weekendy wizyta w Multikinie będzie zdecydowanie tańsza. Kupując jeden bilet i płacąc za niego dowolną kartą płatniczą z logo MasterCard lub Maestro, dostaniesz w prezencie voucher na drugi bilet. Promocja biletowa MasterCard i Multikino potrwa od 2. I obowiązywać ma w piątki, soboty oraz niedziele. Zasady akcji są proste.

Skandinaviska Enskilda Banken Ab Oddział w Polsce, Złota 59, 00-120 Warszawa Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych, Sienna 39, 00-121 Warszawa Bank Millennium, Złota 59, 00-819 Warszawa.

We wspomnianych dniach tygodnia wystarczy zakupić jeden bilet (w kasie biletowej, na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej Multikina) i zapłacić kartą MasterCard lub Maestro (może być to dowolna karta płatnicza wydana do konta - czyli debetowa, kredytowa lub inna, wydana przez dowolny bank). Za to otrzymasz kod/kupon promocyjny wymienialny na bilet na dowolny film 2D do wykorzystania w dowolnym dniu tygodnia (wykorzystać go jednak należy najpóźniej do r.). Przy okazji jednej transakcji możesz otrzymać maksymalnie trzy bilety promocyjne. Akcyza Za Sprowadzony Samochód bez bik Warszawa. Udział w promocji można jednak wziąć wielokrotnie. Bądź na bieżąco: na Twitterze. W przypadku zakupu biletów na stronie internetowej lub za pomocą aplikacji, kod promocyjny wymienialny na bilet otrzymasz przez SMS lub mailem - zgodnie z - w ciągu 15 minut od transakcji. Ing Onlone bez bik.

Jeśli zakupu dokonasz w kasie biletowej, koniecznie pamiętaj o zgłoszeniu chęci brania udziału w promocji i otrzymania kuponu promocyjnego. Pula kodów/kuponów promocyjnych dostępnych w promocji jest niestety ograniczona do 65 000 sztuk. Promocją objęte są następujące kina sieci Multikino: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż, Zabrze, Zgorzelec oraz Silver Screen w Łodzi. Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Dominikowi. Nie przegap podobnych promocji.

Złote Tarasy Plan
  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS
© 2018 - home-u.pl