Home... Alior Bank Opinie Klientów 2000 zł
Alior Bank Forum Klientów

Sprawdź opinie o kredycie w Alior Bank! Dowiedz się też jakie warunki musisz spełnić. Ostrzegam potencjalnych klientów Alior Banku. Bank Poczta miesięczne Warszawa. Oferta bankowa kont osobistych, kredytów i pożyczek dla klientów indywidualnych Alior Banku.

Jaki Prezent Na Chrzest Od Chrzestnej bez zaświadczeń Warszawa. 2807 osoby z 4954 uznało tę opinię za pomocną ocena: wystawiona: 2010-05-06 21:10:30 zalety: Bank Alior drze ile może, nawet wpłata na rachunek Alior w kasie Alior gotówką obciążona jest prowizją- kuriozum. Wady: System informatyczny nie pokazuje klientowi kwot i opisu potrąceń tylko saldo końcowe. Kompletny chaos matematyczny w historii operacji konta widzianego przez klienta.

Konsultanci w oddziałach nie mają dostępu do opisu poszczególnych kwot potrąceń dokonywanych przez Alior na rachunku klienta. Generowane są tajemnicze opłaty. Opinia: 29 kwietnia 2010 zamknęłam rachunek karty kredytowej Alior, zwróciłam kartę, wpłaciłam w kasie Alior całe zadłużenie i jak mi powiedziano należne za kwiecień i wstecz odsetki, prowizje itd. Trzy minuty później pinformowano mnie w Oddz.Alior że pokazała się nadpłata?. Casper Pozyczki na raty Warszawa more. Czwartego maja wydrukowałam wyciąg z rachunku zamkniętej karty, w nagłówku: -zadłużenie (tu kwota 3 cyfrowa) -wymagana minimalna spłata (tu kwota 3 cyfrowa) -nadpłata (tu kwota 3 cyfrowa większa od zadłużenia ). Horror, pracownicy oddziałów próbują dzwonić do centrali aby wyjaśnić saldo, centrala nie umie salda wytłumaczyć, i po każdym telefonie podaje inne kwoty do rozliczenia i inne terminy zwrotu nadpłaty. Sklep warzywny, a nie bank.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS
© 2018 - home-u.pl