Home... Alektum Inkasso Oszuści 1500 zł

Zapewniam was wszystkich to był kant, oszustwo czy jak kto chce to. Oraz wezwanie do zapłaty od firmy windykacyjnej ALEKTUM GROUP,. W styczniu tego roku otrzymałem podobne pisemko od Alektum Inkasso. Upomnienie opiewało na kwotę 189,78 zł z tytułu niezapłaconej faktury z za.

W sierpniu zgłosiło się do nas kilka osób z pytaniami dotyczącymi wezwań do zapłaty od firmy Alektum Inkasso z Wrocławia. Większość z nich dotyczyła maszynek do golenia firmy Westerfield International AG, które rzekomo mieli otrzymać drogą pocztową. Teraz zamiast maszynek mają wezwania do zapłaty, nawet powyżej 100zł. Każda taka historia rozpoczyna się od telefonu. Grumman miesięczne. Miły głos w słuchawce zachęca do wypróbowania maszynek do golenia, które są zupełnie za darmo. Jedyny koszt jaki ponosi odbiorca paczki to koszt przesyłki.

Kalkulator Opłat Za Sprowadzony Samochód bez bik. Niby uczciwe, bo dostajemy paczkę z maszynkami do golenia, płacimy „tylko” za paczkę. Rozbijając tą cenę za przesyłkę na otrzymany produkt, wychodzi w miarę korzystnie – myśli potencjalny klient. Jeżeli się już zgodzimy możemy się spodziewać, że wkrótce do naszych drzwi zapuka listonosz z przesyłką. I przychodzi paczka, czasami rzucona pod drzwi bez żadnych pokwitowań. Zapłacić nie ma komu bo i forma przesyłki nijaka.

Alektum Inkasso Oszuści

Kiedy Przelew Mbank 5000 zł. Czasami ten sam listonosz przynosi też wezwanie do zapłaty za coś czego nie otrzymaliśmy. Historii z wezwaniami do zapłaty jest kilka.

Jedną z nich przedstawiamy poniżej. Pani Mariola (imię celowo zmienione) z Białej Podlaskiej kiedyś rozmawiała z telemarketerem na temat maszynek do golenia. Firma Jednoosobowa Zus od ręki here. Już dawno o tej rozmowie zapomniała, aż tu nagle na początku sierpnia tego roku dostała wezwanie do zapłaty z firmy Alektum Inkasso z Wrocławia na kwotę 106,32 zł. Złapała się za głowę ponieważ wezwanie przyszło na adres firmy, w której pracuje.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS
© 2018 - home-u.pl